Małżeństwo do końca życia – czy nadal jest to realne?

Czy ciągłe próby są kluczem do sukcesu? Okazjonalne randki nie są traumatycznym doświadczeniem dla osób, które je praktykują. Aplikacje takie jak Tinder zmieniły podejście do randkowania na zawsze.

Dzięki takim aplikacjom można poznać kogoś na krótkie spotkanie, jedną noc, ale również na całe życie. Można znaleźć kogoś, z kim wyjdziemy na miasto, pojedziemy w góry, pójdziemy na motocyklową imprezę, czy na nordic walking. Wszystko zależy od wieku, potrzeb i upodobań. Anna Machnowska podkreśla, że mimo zmiany sposobu umawiania się na randki, nadal wybieramy osoby, które nas fascynują lub intrygują. Co więcej, dążymy do tego, by w oczach drugiej osoby być widziani jako cudowni i wspaniali.

Ewa i Grzegorz to para, która poznała się za pośrednictwem jednej z aplikacji randkowych. Mimo iż początkowo nie było iskry, po dwóch latach Grzegorzowi udało się zdobyć jej serce. Ewa jest mu wdzięczna za jego niezłomność i twierdzi, że nie zna innego takiego mężczyzny. Planują ślub i są przekonani, że spędzą ze sobą resztę życia.